X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریهمه چیز یعنی فیتیله

برای معین کوچولو و فیتیله که عشقشه

...خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.ir سلام دوستان خوب و عزیزم... سعی میکنم هر هفته یک مقدار از حجم مطالب وبلاگم کم بشه اما قول نمیدم  چون وبلاگ دو منظورست و من هم باید شرح حال فیتیله رو داشته باشم و هم عکسهای معین رو و در ضمن متن نامه به مدیریت محترم شبکه ی دو سیما برای یک ماه هر هفته به مطالب روتین وبلاگم اضافه میشه تا دوستانی که از وبلاگم بازدید میکنند در صورت تمایل در یک کامنت با ذکر نام،( در صورت تمایل نام خانوادگی و سن و شهر محل سکونتشون) رو برام بنویسند و در نهایت متن نامه به همراه اسامی و مشخصات برای مدیریت شبکه ارسال بشه..( توجه کنید ترجیحا  نام خانوادگی،سن و شهر محل سکونت نوشته بشه) چون امکان داره ذکر فقط نام زیاد مسمر ثمر نباشه..خوب حالا دوباره متن نامه رو براتون میزارم : 

خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.irمدیریت محترم گروه کودک شبکه دو سیما  باسلام احتراما"، اینجانبان طرفداران برنامه زنده ( فیتیله جمعه تعطیله) بدینوسیله درخواست داریم زمان برنامه های بین آیتم های نمایشی  این برنامه کوتاه تر شود، در این باره چندین نکته ضروری به نظر می رسه که در ادامه به حضور معروض می دارد:  

۱: این برنامه اگرچه در ردیف برنامه ای کودک قرار گرفته و در چنین ساعاتی پخش می شود ، اما واقعیت این است که بزرگسالان متعددی رانیز به خود جذب نموده است. لذا این برنامه از قالب یک برنامه خانوادگی شده است .که سعی دارد خرد و بزرگ را در کنار هم و درفضای گرم خانواده ساعتی سرگرم نماید.۲:طیف موجودبرنامه ایی که در میان آیتم های نمایشی این برنامه پخش می شود به هیچ وجه با فضای مذکور و اینکه این برنامه درصبح پخش می شود همخوانی ندارد.این برنامه عمدتا  از زمان پخشی حدود 20 دقیقه تا 30 دقیقه و ریتمی بسیار کند برخوردار ند که عملا تمام تلاش  اجراهای زنده این برنامه برای تزریق روحیه نشاط و شادابی در صبح به کودکان را از بین می برد و کودکان را بیشتر دچار خمودگی و بی حالی می کند .۳:باتوجه به دو نکته عمده مذکور خواهشمند است نسبت به تعدیل و کاهش زمان برنامه های کارتون و نمایش و مسابقه و .....که ما بین آیتم های نمایشی برنامه (فیتیله جمعه تعطیله)پخش می شود تجدیدنظر نموده و ازاین رهگذر بر فضای شادابی و نشاطی که این برنامه و بازیگران و دست اندرکارن آن ایجادمی کنند بیفزائید.بدیهی است اگر فرزندانمان درقالب شادو آموزنده این برنامه پای برنامه های خودی تلویزیون ملی کشور عزیزمان ایران بنشیندبه دستاوردهای بس عظیم دست یافته ایم که اجرا آن چه در دنیا و چه در آخرت بیشمار و ذی قیمت است  خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.ir

میمونه اینکه دوباره صورت سوالات همیشگی و هفتگی وبلاگم رو بنویسم 

بهترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب.. 

ضعیفترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب... 

انتقادات وپیشنهادات کلی...    بهترین و جدیدترین خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.ir

Image and video hosting by TinyPicاینم معین کوچولو در حال پستونک خوردن.. برای همینه که همچنان دلش به حال عمو فروتن و ترک پستونکش میسوزه.. انچنان نگرانش بود که نگید.. با گریه میگفت: پستونکشو گرفتن..پستونکشو گرفتن..    

بهترین و جدیدترین خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.ir

 music.gif

اینم حروف فیتیله ای که درست مثل ادماش شاداب و پر جنب و جوش و خارق العادست..  

خوب حالا  میرسیم به شرح فیتیله ای امروز ..اولین ایتم یعنی درست وقتی که مثل همیشه عمو ها از توی اون جعبه ی جادوییه فیتیله ای اومدند بیرون اهنگ سلام بود.. مهمون اومد تو خونه شادی و غوغا کنید از راه رسید فیتیله زود درارو وا کنید..مگه عمو های مهربون به یک سلام راضی میشن  یه سلام دیگه هم کردند به رسم چارلی چاپلین.ایتم بعدی گزارش ورزشی بود با حضور دو ورزشکار که یکیشون اتفاقا یه نینی کوچولو بود.. چقدر حضور نینیها توی برنامه برای ما قشنگه.. 

خوب بعد یک وقفه ی Image and video hosting by TinyPicنسبتا طولانی ۲۰ دقیقه ای عمو ها با یه شعر خوشگل دیگه اومدند شعر همیشگیه پدر بزرگها  اما این بار با ریتمی ملایمتر .. صبح کی حالا کی پاشو دیگه از خواب از کی تا حالا در اومده افتاب...نمایش بعدیه برنامه ی امروز نمایش قاطینگا و پاتینگا بود.Image and video hosting by TinyPic.  مگه فیتیله چند تا قاطینگاه و پاتینگاه داره چند تا پروفسور مهربون داره شیرین کاریهاشون دلنشینه.امروز هم یه چیز تازه یاد گرفتند.. چرخ خیاطی رو برای اولین بار دیدند و از کارش با خبر شدند..Image and video hosting by TinyPic. مشورت کردنهاشون.. تکیه کلامهای خنده دارشون( از همه جالبتر وقتیه که پروفسور میخواد اداشونو در بیاره که اونها اونو متهم به توهین میکنند..)گیر انداختن عمو قناد و خوردنش لواشک کردنش همه و همه به جذابیت این ایتم اضافه کرده.. خیلی جالب بود که در حالی که این دو تا داشتن عمو قناد و اذیت میکردند خواننده ی فیتیله ای هم از راه رسید.. بیچاره از کثیفی تمام بدنش میخارید.. خودش که میگفت سر و کلش یه عمره از حموم رفتن بیزاره... لباسهای الوده   سر و کله ی کثیف.. بوی بدش ازار دهنده بود ..باید یه فکری به حال خودش میکرد.. حضور چند تا بچه کنار خواننده ی  امروز که چند تا لنگ هم بسته بودند خیلی جالب بود..خوب در همین حال که خواننده خدا حافظی میکرد قاطینگاه و پاتینگاه  دوباره اومدند و گفتند که میخوان برن عمو قناد و بخورند.. 

اخی سه تا نینی کوچولو فیتیله ای یه اهنگ خوندند..( میمیرم واسه نینیهای با ادب و  با محبت ).. اسم یه عالمه میوه ی خوشمزه رو تو شعرشون گفتند دهنم اب افتاده بود.. چقدر هم شیرین حرف Image and video hosting by TinyPicمیزدند.....نتمایش بعدی هم امداد گرای فیتیله ای بود..یکی تو پارک چسپیده بود به صندلی.. گروه امداد سر رسید میشناسیدشون که معرف حضور هستند همه جوره...چه توجیهایی میاوردند واسه علت چسپیدن اون بیچاره.. به این نتیجه رسیدن که از ادامسه بعد با اب جوش خواستند نرمش کنند ای وای جای اینکه اب جوشو برزیند رو ادامس ریختن رو تن اون بیچاره.. خلاصه که اخرش کت بیچاره پاره پوره شد  بعدش راه حل در اوردن ادامس از لباس رو توضیح دادند.با یه تیکه یخ که روش بزاریم یا اینکه کل لباسو بزاریم تو فریزر و بعد ادامس یخ زده رو در بیاریم. به همین سادگی.. خیلی جالب بود..دلقکهای کوتوله برنامه ی بعدی رو اعلام کردند.. چقدر هم با مزه و تو دل برو بودند.. 

 عمو ها یه اهنگ جدید خوندند  البته بهتره بگم یه  بچه ی تپلو و یه تنومند و یه قد بلند اهنگو خوندند..  نمایش بعدی هم نمایش  ببعی ها  بود..Image and video hosting by TinyPic دو تا ببعی سوار یه وانت شدند.. و در نهایت نهایت یه ببعیه مهربون اونا رو نصیحت کرد که اشغال پرت نکنن از وانت بیرون.. و از این حرفا.. خودشون هم برنامه ی بعدی رو اعلام کردند..  

 عمو ها باز هم یه اهنگ جدید خوندند..نمایش اخر برنامه هم نمایش علی کوچولو بود .. لی لی لی لی لی لی لی لی خنده علی فروتن این مرد گنده چه بازیگوشه بلای شیطون شادی میکنه با لب خندون ... اخرین  اهنگها  یه اهنگ زیبا برای ماه مبارک رمضان بود و یک اهنگ ترکی.. و فیتیله امروز هم تموم شد.. به امید دیدار...  بهترین و جدیدترین خدمات وبلاگ نویسان جوان        www.bahar20.sub.ir

پاسخ سوالها و در صورت تمایل تایید نامه یادتون نره..

25.gif

نوشته شده در جمعه 22 شهریور‌ماه سال 1387ساعت 11:33 ق.ظ توسط سمانه| 83 نظر|

Design By : Mihantheme