X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریهمه چیز یعنی فیتیله

برای معین کوچولو و فیتیله که عشقشه

Emoticon for HI5یه سلام به قشنگیه برگای زرد پاییزی..یه سلام به گرمیه گرمای دلای مهربونتون.. از محبت همتون ممنونم.. لطف زیادی دارید هر هفته بهم سر  میزنید و جواب سوالات رو مینویسید.. خدا پشت و پناهتون باشه..  

  چند سال پیش وقتی تازه فصل پاییز شروع شده بود یه فرشته پا به این دنیا گذاشت..یه فرشته ی کوچولو..که بعد ها وقتی بزرگ شد  واسه خیلی ها عزیز شد.. خوب بزارید بگم اون کیه اون سعیده خانم دوست خیلی  مهربون و دوستداشتنی من و بقیه ی دوستامه.. خیلی خوشحالم براش.. تولدش رو بهش تبریک میگم Emoticon for HI5

                                            

  مثل همیشه متن نامه ای که قراره برای مدیریت محترم شبکه ی دو سیما فرستاده بشه رو دوباره میزارم تا در صورت تمایل با ذکر نام نام خانوادگی سن و شهر محل سکونت تاییدش کنید..  این نامه اعتراضیه به  تایم طولانی و کسل کننده ی کارتونهای بین ایتمهای برنامه ی فیتیله 

مدیریت محترم گروه کودک شبکه دو سیما  باسلام احتراما"، اینجانبان طرفداران برنامه زنده ( فیتیله جمعه تعطیله) بدینوسیله درخواست داریم زمان برنامه های بین آیتم های نمایشی  این برنامه کوتاه تر شود، در این باره چندین نکته ضروری به نظر می رسه که در ادامه به حضور معروض می دارد:  

۱: این برنامه اگرچه در ردیف برنامه ای کودک قرار گرفته و در چنین ساعاتی پخش می شود ، اما واقعیت این است که بزرگسالان متعددی رانیز به خود جذب نموده است. لذا این برنامه از قالب یک برنامه خانوادگی شده است .که سعی دارد خرد و بزرگ را در کنار هم و درفضای گرم خانواده ساعتی سرگرم نماید.۲:طیف موجودبرنامه ایی که در میان آیتم های نمایشی این برنامه پخش می شود به هیچ وجه با فضای مذکور و اینکه این برنامه درصبح پخش می شود همخوانی ندارد.این برنامه عمدتا  از زمان پخشی حدود 20 دقیقه تا 30 دقیقه و ریتمی بسیار کند برخوردار ند که عملا تمام تلاش  اجراهای زنده این برنامه برای تزریق روحیه نشاط و شادابی در صبح به کودکان را از بین می برد و کودکان را بیشتر دچار خمودگی و بی حالی می کند .۳.:باتوجه به دو نکته عمده مذکور خواهشمند است نسبت به تعدیل و کاهش زمان برنامه های کارتون و نمایش و مسابقه و .....که ما بین آیتم های نمایشی برنامه (فیتیله جمعه تعطیله)پخش می شود تجدیدنظر نموده و ازاین رهگذر بر فضای شادابی و نشاطی که این برنامه و بازیگران و دست اندرکارن آن ایجادمی کنند بیفزائید.بدیهی است اگر فرزندانمان درقالب شادو آموزنده این برنامه پای برنامه های خودی تلویزیون ملی کشور عزیزمان ایران بنشیندبه دستاوردهای بس عظیم دست یافته ایم که اجرا آن چه در دنیا و چه در آخرت بیشمار و ذی قیمت است   

                                              

خوب سوالات  وبلاگم رو هم مینویسم: 

                                          

بهترین ایتم نمایشی فیتیله ی این هفته  از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخابEmoticon for HI5

ضعیفترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب... Emoticon for HI5

انتقادات وپیشنهادات کلی...     Emoticon for HI5

..خوب حالا میخوام از فیتیله ی امروز بگم عمو های مهربون برنامه رو با یه  اهنگ خیلی قشنگ شروع کردند بالاخره یه اهنگ و شعر دیگه از یه توب  دارم قلقلیه..  

اخبارگوهای فیتیله ای  از زولبیایی که مربا شد طوطیی که تقلب رسوند برامون اخبار خوندند.خبری که عمو فروتن خوندند رو نفهمیدم چی بود صداش خیلی پایین بود..  

یه عالمه  حیوون با عمو ها اواز خوندند...بعدش سه تا داش اموز خوش مزه با یه میرزای مهربون اومدند... متانت عمو قناد منو کشته..چقدر مودبه چقدر درسخونه..حرکات موزون عمو فروتن رو که دیگه نگو.Emoticon for HI5. لپ گلی هم جای خودش رو داره.. چند تا جمله ی جالب این نمایش رو مینویسم:الان سیزدهمین سال تحصیلیه که داره در جا میزنه عمو قنادو میگفتنا..پوزش میطلبم میرزا..من جان فدا هستم..بچه های درس خونو میبینم لبم تب خال میزنه..خلاصه که مفهموم صبح ظهر و غروب و شب رو به کوچیکترها اموزش دادند..بعدش یه شعر جدید در مورد شروع سال تحصیلی خوندند..Emoticon for HI5تو ایتم بعدی عمو های مهربون بازم یه شعر از مدرسه خوندند با لباسهای متحد  ..راستی این هفته نینیها دوباره اومدند.. میخواستند گواهینامه بگیرند.. رفتند پیش اقای پلیس  که داداش دکتر نینیان بود.. خیلی شبیهش بود.یه روپوش سفیدم پوشیده بود. میدونید نینیهای فیتیله ای باید گواهینامه بگیرند..چند تا کلمه و جمله ی جالب از نینیها تو این نمایش رو براتون مینویسم..مواهی نامه..اقای ملیسیان..مش بحالت..ما انقدر منفی دوس داریم..فکر عالقانه..به اتفاق ماداشمون..کتاب مخصوص گواهینامه نینیان..خطکشی عابر پیاده و گوره خر.Emoticon for HI5.

 خوب کارگاه و الاغش هم اومدند....گوش جیغ الو تو فک خر پلیس زدن ماشین پلیس رو قر کردن از  تیکه های با مزه ی این نمایش بود.. و امروز خیلی زود برنامه تمام شد به خاطر راهپیمایی روز جهانی قدس..بیاییم  برای فلسطیان دعا کنیم..

 

 

..Image and video hosting by TinyPicEmoticon for HI5 و اینم معین کوچولوی من و الیسا کوچولوی نانازی دختر پسر داییم.. 

 منتظر نظرات گرمتون هستم خصوصا در صورت تمایل تایید نامه و شرکت در نظر سنجیه همیشگیه وبلاگ..

نوشته شده در پنج‌شنبه 4 مهر‌ماه سال 1387ساعت 09:28 ب.ظ توسط سمانه| 50 نظر|

Design By : Mihantheme