X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریهمه چیز یعنی فیتیله

برای معین کوچولو و فیتیله که عشقشه

سلام ... خسته نباشید.. ممنون بابت این همه محبت و لطف.. تصمیم گرفتم برای فیتیله ی روز پنج شنبه و جمعه هم یک اپ جدا گانه داشته باشم گرچه مطالب اول پستم  تکراریه...  

(( برای تایید نامه))دوستانی که از وبلاگم بازدید میکنند در صورت تمایل در یک کامنت با ذکر نام،( در صورت تمایل نام خانوادگی و سن و شهر محل سکونتشون) رو برام بنویسند و در نهایت متن نامه به همراه اسامی و مشخصات برای مدیریت شبکه ارسال بشه..( توجه کنید ترجیحا  نام خانوادگی،سن و شهر محل سکونت نوشته بشه) چون امکان داره ذکر فقط نام زیاد مسمر ثمر نباشه..خوب حالا دوباره متن نامه رو براتون میزارم : 

مدیریت محترم گروه کودک شبکه دو سیما  باسلام احتراما"، اینجانبان طرفداران برنامه زنده ( فیتیله جمعه تعطیله) بدینوسیله درخواست داریم زمان برنامه های بین آیتم های نمایشی  این برنامه کوتاه تر شود، در این باره چندین نکته ضروری به نظر می رسه که در ادامه به حضور معروض می دارد:  

۱: این برنامه اگرچه در ردیف برنامه ای کودک قرار گرفته و در چنین ساعاتی پخش می شود ، اما واقعیت این است که بزرگسالان متعددی رانیز به خود جذب نموده است. لذا این برنامه از قالب یک برنامه خانوادگی شده است .که سعی دارد خرد و بزرگ را در کنار هم و درفضای گرم خانواده ساعتی سرگرم نماید.۲:طیف موجودبرنامه ایی که در میان آیتم های نمایشی این برنامه پخش می شود به هیچ وجه با فضای مذکور و اینکه این برنامه درصبح پخش می شود همخوانی ندارد.این برنامه عمدتا  از زمان پخشی حدود 20 دقیقه تا 30 دقیقه و ریتمی بسیار کند برخوردار ند که عملا تمام تلاش  اجراهای زنده این برنامه برای تزریق روحیه نشاط و شادابی در صبح به کودکان را از بین می برد و کودکان را بیشتر دچار خمودگی و بی حالی می کند .۳:باتوجه به دو نکته عمده مذکور خواهشمند است نسبت به تعدیل و کاهش زمان برنامه های کارتون و نمایش و مسابقه و .....که ما بین آیتم های نمایشی برنامه (فیتیله جمعه تعطیله)پخش می شود تجدیدنظر نموده و ازاین رهگذر بر فضای شادابی و نشاطی که این برنامه و بازیگران و دست اندرکارن آن ایجادمی کنند بیفزائید.بدیهی است اگر فرزندانمان درقالب شادو آموزنده این برنامه پای برنامه های خودی تلویزیون ملی کشور عزیزمان ایران بنشیندبه دستاوردهای بس عظیم دست یافته ایم که اجرا آن چه در دنیا و چه در آخرت بیشمار و ذی قیمت است  

میمونه اینکه دوباره صورت سوالات همیشگی و هفتگی وبلاگم رو بنویسم 

بهترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب.

ضعیفترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب..

انتقادات وپیشنهادات کلی...     

و اما شرح فیتیله ی پنج شنبه یعنی امروز به مناسبت عید سعید فطر... 

امروز خیاط فیتیله ای و شاگرد ش اومده بودند.. چه شاگرد با مزه ای هم داره.. میخواست  دکمه بدوزه میخواست الگو برش بزنه..  چند تا دیالوگ از این ایتم رو براتون مینویسم به یاد شیرین کاریهای این دو فیتیله ای..تو فقط اتو کن فقط اوتو کن.. تو همه ی لباسا رو سوراخ کردی.. این شلوار باید ۵۰ سانت کوتاه بشه.. اوستا این کت رو اشتباه دوخته دکمه رو زده پشت..  در نهایت باید بگم که هر کسی  کار خودش بار خودش(( به قول عمو قناد)) 

اخی بازم علی کوچولو اومده بود..   اول بادکنکشو ترکوند.. بعد نشست روی توپش   دل و روده ی ماشینشو ریخت بیرون و با قیچی عروسکشو پاره و پوره کرد  دستش  رو هم برید.. بزارید عکس العمل معین وقتی این صحنه ها رو میدید رو بهتون نشون بدم.. داغه داغه.. تازه ی تازه..Image and video hosting by TinyPic

 یه روستاییه بیچاره یه گوشه از سکسه جونش داشت به لبش میرسید... دو تا  دوست اومدند ملاقاتش..  برای بند اومدن سکسکش راه حلها ی غیر معقول بهش پیشنهاد دادند.. گوش کنید چند تا دیالوگ از این ایتم رو:کمپوت مثل ابیه که رو اتیش میریزند....انقدر نمنم  سر سرکه ی چیه میفته به جونم  هی قلوم میفته اینجه بعد میفته  دامون...هی سکسکه میکنم نمیدونم باد جسته به قدم.

این پاکت تنوعه؟؟؟چرا قیافت شبیه میرزا قاسمی شد؟؟؟باید نفستو حبس کنی.. من نفس نکشم میمیرم.!!. مدت داره!!!!!!! بشمار ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ........۹ ........ 

گاوها هم اومدند .. بازم مثل همیشه  خرابکاری و شیطنت.. اینبار تصمیم گرفتند لباسهای گلیار رو به هم بدوزند جوراب رو به شلوارش کت رو به شلوارش.. حالا بشنوید چند  تا دیالوگ از این نمایش رو:گلیار یه خبر خوش  لباسات رو طناب بود باد برد.. .. بیا یه کار خوب کنیم خوشحال بشه... من یه کار  نمیتونم بکنم دو تا کار میتونم بکنم.... جورابش بو میده.. من میمیرم واسه بوی جوراب گلیار.. عجب گاویم من.. ما عجب گاوای چیزی هستیم.... تو نمیخوایی ما رو تشویق کنی؟؟ 

راز بقای فیتیله ای با یه مجریه بیچاره که همیشه از دست حیوونای جنگل فیتیله شکاره.. یه گونه گنجشکو معرفی کرد که به گفته ی خود گنجشک روی برج میلاد زندگی میکنه و خونشو با سیمان تگری و دیوارای راویس  میپوشونه... 

 یک کلاغ هم بود.. کلاغه میگفت من میرم از دست اونایی که به من میگن سارق شکایت میکنم.. میگفت من عمرم طولانیه چون خیلی تمیزم پاستوریزه و هموژنیزه..میگفت پرهام سیاهه  چون تو تعویض روغنی کار میکنم..  

خوب اینم ویژگیهای جنگل فیتیله ایه.. کاملا متفاوت و هیجان انگیز... 

 پی نوشت:

معین قصاب میشود البته با زیر پوش باباش!!!!!

Image and video hosting by TinyPicاین دیگه چه جورشه خدا میدونه!!! 

 و اما فیتیله ی جمعه : 

این موگوری و مگوری حسابی دلبری  میکنند ها.. دل همه رو بردن با ناز و اداشون.. رفتند پیش اقای قاضی.. چند تا دیالوگ از این ایتم:سلام اقای ماضی مینیان..میخ داری؟؟نه شیشه شیر داریم.من از اینا ناراحتم اقای ماضی..اتشفشانی اومد.. ایا به اشتباهتون پی بردید دید دین دین .. دیدین دین..یک دفعه دیدیم بازم صدای ماژیر اومد..ملیس اومد..ایا تو اقرار میکنی؟؟؟ اقراب چیه من بلد نیستم...گفته باشم!!!!!!!!!ملیض و مویض....شما به دلیل اینکه انگشت این رو منحرف کردید محکومید به حبس در اتاقتان و ندیدن فیتیله... 

شنگول و منگول فیتیله ای تو خونشون نشسته بودن اما بچه ها شنگول و منگول فیتیله ای هر کدومشو بالای ۵۰ سال سنشون بود یکیشون که میگفت پسرش  تو بیزنس یونجست... بگذریم اقا گرگ قصه میخواست مثل همیشه بخورتشون.. بزارید دیالوگهای جالب رو براتون بنویسم:الان نون گوسفندا تو روغنه.. اونا هیچ وقت دمبشونو زمین نمیزارن. حبه خانم کجاست؟؟؟حبه خانم خواهرم دانشگاست...با خانواده مزاحم میشم..سلام به حبه خانم برسون...ببخشید حبه خانم کی میان؟؟؟عجب گرفتاری شدیم خواستیم یه لقمه گوسفند بخوریم..حبه.... حبه... حبه.. ببر سرخش کنیم برای سگای گله.. 

اون راننده بی احتیاط فیتیله ای رو نگید که باز چند میلیمتر از دریچه ی  مسافر فیتیله ای رو باز کرده بود..یراست میرم سراغ دیالوگهای جالب این ایتم:تو روستای خودم دریچه واقعا ساخته میشه...سرزمین خودت بهتره...دریچم ایراد داره چشمم که ایراد نداره وانت که نیستی..بابت این رفاقت از فرغون گرفته تا تریلی هیجده چرخ میشم..۱۸ تا از بر و بچه های محل با همین ماشین اسباب و اثاثیشونو بردم.. چرخ گوشت جهیزیش بود...کمک..قلوم رفت تو دریچم..ای ننه ننه نردونگ رفت تو قلوم.. منو درار..خونتو سیاه نکن.. خونم سیاه نیست قرمزه.. من قرمزم..کل اسباب باشوا.. چند تا قبض هم دارم اونام باشوا... وانت بار باشوا..من الان قلومو از کجا بجورم.. تو جورابته!!!!. 

 خوب تا هفته ی دیگه همتون رو به خدای بزرگ میسپارم.. اگه نامه رو تایید نکردید و تمایل دارید که تایید کنید حتما با شرایط قید شده تاییدش کنید.. 

 شرکت در نظر سنجی یادتون نره..  

نوشته شده در جمعه 12 مهر‌ماه سال 1387ساعت 11:49 ق.ظ توسط سمانه| 64 نظر|

Design By : Mihantheme