X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریهمه چیز یعنی فیتیله

برای معین کوچولو و فیتیله که عشقشه

سلام.. اول اول اول تولد  دوست عزیزم مینا جون رو بهش تبریک میگم.. یک دختر مهربون و خوش قلب.. از خدا برات قشنگترینها رو ارزو میکنم  مینای من این عروسک خوشگل تقدیم به تو..

  

 و بعد بگم که چهار شنبه ی گذشته روز جهانی کودک بود.. کوچولوهایی که  لطف میکنید و بهم سر میزنید روزتون مبارک باشه فرشته های کوچولوی خونه ها.. دوستتون دارم.. معین  که این چند روز حسابی تمام پارکهای شهر رو دور زد ویه هدیه هم از مامان و باباش  گرفت یه موتور خوشگل با کلی مخلفات 

  باز هم از شما به خاطر این همه محبتتون تشکر میکنم و یک راست میرم سراغ تکرار متن نامه... 

(( برای تایید نامه))دوستانی که از وبلاگم بازدید میکنند در صورت تمایل در یک کامنت با ذکر نام،( در صورت تمایل نام خانوادگی و سن و شهر محل سکونتشون) رو برام بنویسند  

و در نهایت متن نامه به همراه اسامی و مشخصات برای مدیریت شبکه ارسال بشه..( توجه کنید ترجیحا  نام خانوادگی،سن و شهر محل سکونت نوشته بشه) چون امکان داره ذکر فقط نام زیاد مسمر ثمر نباشه..خوب حالا دوباره متن نامه رو براتون میزارم : 

مدیریت محترم گروه کودک شبکه دو سیما  باسلام احتراما"، اینجانبان طرفداران برنامه زنده ( فیتیله جمعه تعطیله) بدینوسیله درخواست داریم زمان برنامه های بین آیتم های نمایشی  این برنامه کوتاه تر شود، در این باره چندین نکته ضروری به نظر می رسه که در ادامه به حضور معروض می دارد:  

۱: این برنامه اگرچه در ردیف برنامه ای کودک قرار گرفته و در چنین ساعاتی پخش می شود ، اما واقعیت این است که بزرگسالان متعددی رانیز به خود جذب نموده است. لذا این برنامه از قالب یک برنامه خانوادگی شده است .که سعی دارد خرد و بزرگ را در کنار هم و درفضای گرم خانواده ساعتی سرگرم نماید.۲:طیف موجودبرنامه ایی که در میان آیتم های نمایشی این برنامه پخش می شود به هیچ وجه با فضای مذکور و اینکه این برنامه درصبح پخش می شود همخوانی ندارد.این برنامه عمدتا  از زمان پخشی حدود 20 دقیقه تا 30 دقیقه و ریتمی بسیار کند برخوردار ند که عملا تمام تلاش  اجراهای زنده این برنامه برای تزریق روحیه نشاط و شادابی در صبح به کودکان را از بین می برد و کودکان را بیشتر دچار خمودگی و بی حالی می کند .۳:باتوجه به دو نکته عمده مذکور خواهشمند است نسبت به تعدیل و کاهش زمان برنامه های کارتون و نمایش و مسابقه و .....که ما بین آیتم های نمایشی برنامه (فیتیله جمعه تعطیله)پخش می شود تجدیدنظر نموده و ازاین رهگذر بر فضای شادابی و نشاطی که این برنامه و بازیگران و دست اندرکارن آن ایجادمی کنند بیفزائید.بدیهی است اگر فرزندانمان درقالب شادو آموزنده این برنامه پای برنامه های خودی تلویزیون ملی کشور عزیزمان ایران بنشیندبه دستاوردهای بس عظیم دست یافته ایم که اجرا آن چه در دنیا و چه در آخرت بیشمار و ذی قیمت است  

میمونه اینکه دوباره صورت سوالات همیشگی و هفتگی وبلاگم رو بنویسم 

بهترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب.

ضعیفترین ایتم نمایشی از نظر شما کدام است؟؟؟دلیل این انتخاب... 

انتقادات وپیشنهادات کلی...  Image and video hosting by TinyPic خوب فیتیله امروز تو اصفهان  اجرا شد.. اصفهان نصف جهان.. من  دو سه باری اصفهان رفتم مردم مهمان نواز و حال و هوای قشنگی داره بی خود نیست که بهش میگن نصف جهان هر کی گفته گل گفته.. 

 خوب میریم سر اصل مطلب: اخبار فیتیله ای امروزو سه تا حیوون  خوندند.. اونم یه اقا شیره یه اقا بزه و یه اقا زرافه. از  جریان کیف اشتباهی پدر تو اداره تا بستی و جای پارک و مانتوی بی استین یه دانش اموز..  

این قاطینگا و پاتینگاه  عمو قناد رو تو اصفهانم ول نکردند برای اینکه تنها نباشه همرایش کردند.. حالا چند تا دیالوگ خوشمزه از این ایتم رو براتون مینویسم:این میزینینگا خوردنینگا.. مخیلینگا تعطیلینگا نه نه حرفمو پس میگیرم تو مختون بتنینگا بتنینگا...استاندارد چی بودینگا خوردنینگا؟؟؟؟؟ 

دو تا حیوون رفتند پیش یه دامپزشک مهربون اول کلاغه رو ویزیت کرد.. بزارید دیالوگهای بامزشو بنویسم براتون:قار قورت چطوره؟؟؟ قور قارت....اقای  دامپزشک مرغه میدونی چیکار کرده؟؟؟ نمیخوایی بدونی اون بوقلمون پشت سرت چی گفته؟؟؟نمیدونی الاغه پشت سر گاوه چی گفته!!!!!نفس بکش  رها کن:دار زار جار قار مار.. تو بیماری خبر چینی داری.. 

دو تا شرکت کننده ی فوق العاده خوشمزه تو مسابقه ی دویصت  سوالی فیتیله شرکت کردند.. بشنوید سوالات رو  و در مقابل جوابهای این دو تا شرکت کننده.. 

سوال اول:سبزی سرشار از اهن کلسیم فسفر برای رشد استخوان مفید است و جوابها:اسکیت؟؟؟استکان؟؟؟استبل؟؟ اسی اهن فروش؟؟ سپاهان؟؟اصفهان؟؟ و جواب  مجری:اسفناج.. 

سوال بعدی:سبزی حاوی گوگرد کلسیم پتاسیم اهن... و جوابهای شرکت کنندگان:ترقه تمشک تشتک تسمه پروانه ترشی؟؟؟؟؟؟؟؟ و جواب  مجری: تره  و .... ادامه داره اما دیگه همینقدرش کافیه..  

یه خواننده خیلی خوش صدا و خوش استیل ولی فقط یکم تپلی  یه اواز خیلی قشنگ خوند..اخی بیچاره میگفت چربی خون داره و فشارش هی بالا میره.. خدا شفاش بده حیف اون خواننده ی خوب. نیست؟؟؟؟

دو تا دلقک دو تا دوست؟؟؟ سر یک تخت خواب با هم کش مکش عجیبی داشتند کش مکش تمومی نداشت...................  خروس ه یهو گفت  قوقولی قوقو!!!!!!!!!!!!! اه صبح شده..   

اخ اخ بازم این دو تا برادر دو قلو اومدند .. خورشت خلال بادوم کرمانشاهی  غذای امروز اوناست.. 

چند تا دیلوگ از این ایتم:میریم ترمینال بلیط میگیریم یه سر یه ترمز یه تبر میخریم بزن درخت بادومو..  اینام خلال چوب بادومه!!!!خلالم به پیازت..یه لیمو امانی  از اون ور به خلالم.. یه سازه ی فضایی درست میکنیم..به نام پیاز اندر  بادوم..!!! اشپز بیچاره چی میشکه از دستشون..

بازم فیتیله تموم شد  ولی به قول عمو های مهربون رفتند اما بر میگردند..

مهربونا عزیزا  شرکت در نظر سنجی یادتون نره... اگه نامه رو تایید نکردید تاییدش یادتون نره ها.. منتظر نظرات گرمتون هستم..

نوشته شده در جمعه 19 مهر‌ماه سال 1387ساعت 12:39 ب.ظ توسط سمانه| 88 نظر|

Design By : Mihantheme