X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریهمه چیز یعنی فیتیله

برای معین کوچولو و فیتیله که عشقشه

  سلام. مبعث رسول اکرم محمد مصطفی را خدمت تمام مسلمین جهان تبریک عرض میکنم و اما فیتیله:

حرفایی که عمو های مهربون ازش تو شعراشون میزدند حرف همه ی مسلمانان بود. میگفتند محمد مصطفی ختم نبوت رسول عشق پرچمدار توحیدمه همیشه تابان شمس جاوید خاتم پیغمبران است و با حرفاشون محمد رسول الله رو به بچه های کوچکتر میشناساندند.عمو ها همیشه روزای قشنگ خدا رو برامون قشنگ و قشنگ تر میکنن و  چه زیبا بود وصفشان از محمد رسول الله.

عروسکهای خیمه شب بازی امروز اومده بوند تا  لحظه های شادی اوری رو به خونه هامون بیارن. پیامشون این بود که بچه ها برای شنا کردن باید اول از یک شنا گر ماهر اصول شنا رو یاد بگیرند  تا بتونن با خیال راحت از شنا کردن لذت ببرن همچنین میگفتند در محیط استخر شوخیهای بی جا ممنوع 

اهنگ محلیه برنامه مثل همیشه از ریتم فوق العاده دلنشینی بر خوردار بود  رقص هر منطقه به همرا زبان شیرینش بر زیباییه این بخش افزوده بود.

نمایش راننده که بی شک یکی از بی نظیر ترین نمایشها بود به موضوع رعایت نکردن هر انچه یک راننده باید پشت رل رعایت کنه پرداخته بود و امروز راننده از شوق و ذوق عروسی به کلی رانندگی رو فراموش کرد و حوادث بدی رو رقم زد.  

 اهای دردونه ها اهای ناز دونه ها چراغ خونه ها  حال و احوالتون خوبه؟؟  عمو ها یه چاق سلامتیه حسابی با بچه های تو ی خونه و تو ی استودیو کردند وادامه ی برنامه....

حتما تا حالا براتون پیش  اومده که وارد یه محیط خیلی بد بو بشیدخصوصا که اون محیط ماشین باشه که دیگه  در اون صورت حتی نفس کشیدن رو بر خودتون منع میکنید تا مبادا ذره ای از اون هوای بد بو و کثیف وارد ریه هاتون بشه. نمی دونم پس این کارخانجات مواد شوینده برای کیا این مواد شوینده رو میدن بیرون. شستن دست و صورت با اب و صابون فقط دو سه دقیقه وقتتون رو میگیره و برای بهداشت لباساتون هم که ماشین لباسشوییه بی نوا یک تنه جور کشه.پس چرا انقدر اطرافیانتون رو ازار میدید به اون بنده خدایی فکر کنید که  بی خبر  سوار تاکسی میشه واون وقت دیگه نه راه پس داره و نه راه پیش.خواننده ی فیتیله ایه این هفته از مشکل کثیفی رنج میبرد و پیام این نمایش: بهداشت فردی رو رعایت کنید    اگه به سلامتیه خودتون فکر نمیکنید به رعایت حق اطرافیانتون فکر کنید.

ای بابا همچین لقمه ها رو تند تند قورت میده انگار دنبالش گردن.یه لقمه حداقل ۱۵ بار باید جویده بشه سخته ولی به امتحانش می ارزه حداقلش اینه که خیالتون از بابت سیستم گوارشتون جمعه جمعه.

وقتی پسر دو سال و نیمم بعد از نمایش مربوط به بهداشت گوش  بعد هر استحمام خودش بهم پیشنهاد میکنه تا گوشش رو تمیز کنم در مقابل دوستش که این نمایش رو ندیده و همیشه سر این موضوع با مادرش جنگ و دعوا  داره  خوب معلومه که  بیشتر از همیشه به بار اموزشیه برنامه و قدرتش پی میبرم و از همیشه بیشتر از دیدنش حض میبرم.

و پیام اخرین نمایش رعایت کردن نظم در منزل و فهموندن مفهموم نظم  به بچه های کوچکتربود لباس ها رو در جای مناسب قرار ندادن مشکلیه که مادران با بچه ها و حتی بعضی اوقات  پدرانشان دارند. و در پایان باز محمد رسول الله مرد مکه و مدینه  اخرین ستاره ی نبوت بود که در ذهن کوچک کودکانمان نقش بست و فیتیله  ادامه دارد........

Image and video hosting by TinyPic   


نوشته شده در چهارشنبه 9 مرداد‌ماه سال 1387ساعت 08:38 ب.ظ توسط سمانه| 4 نظر|

Design By : Mihantheme